Anjoman riazi kermanshah

Technical Support
www.kermanshahmath.ir
 
 
درباره انجمن
 


 

مطالب مفید و دیدنی
کتاب های ریاضی دبیرستان
کتاب های ریاضی راهنمایی
کتاب های ریاضی ابتدایی
سئوالات نهایی سال سوم دبیرستان
کتاب راهنمای معلمان ریاضی
المپیاد ریاضی
کتاب های کمک آموزشی
 

 

درباره استان کرمانشاه
دیدنی های استان کرمانشاه
اطلاعات بیشتر از کرمانشاه
عکس های زیبا از کرمانشاه
 

 

به سایت انجمن علمی آموزشی معلمان ریاضی استان کرمانشاه خوش آمدید

 

 

کنفرانس آموزش و کاربرد ریاضیات

قابل توجه معلمان و دانشجویان عزیز

همکارانی که عضو انجمن علمی آموزشی هستند میتوانند از تخفیف داده شده جهت ثبت نام و ارسال مقاله در این کنفرانس شرکت نمایند.

اطلاعات بیشتر در همین سایت انجمن ریاضی موجود است.

 

دوره ضمن خدمت 16 ساعته

انجمن معلمان ریاضی استان کرمانشاه با همکاری اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه یک دوره 16 ساعتی ضمن خدمت تحت عنوان" طبقه بندی و تدوین هدف های آموزشی" با کد 9140413 برگزار میکند .
معلمان ریاضی دوره متوسطه اول و دوم که مایل به شرکت در این دوره هستند می توانند با عضویت در انجمن بطور رایگان در این دوره و دوره های دیگر شرکت نمایند .
برای کسب اطلاعات بیشتر و نحوه عضویت به کانال انجمن ریاضی به آدرس زیر مراجعه نمایند .
telegram.me/kermanshahmath

همکاران محترم تا تاریخ 20 اسفند 1395 می توانند برای ثبت نام در دوره، نام و نام خانوادگی و شماره پرسنلی و ناحیه یا منطقه خدمت خود را به آدرس زیر ارسال نمایید .
معلمان ریاضی دوره متوسطه اول و دوم مناطق مختلف استان در صورت به حد نصاب رسیدن تعداد اعضا، شورای انجمن جهت برگزاری این دوره به مناطق مختلف استان خواهند آمد.

گردهمایی اتحادیه انجمن ریاضی

روزهای 10 و 11 مهر ماه 1392 با حضور نمایندگان انجمن معلمان ریاضی استانها جلسه گردهمایی تشکیل شد. در این جلسه مطالب مختلفی با حضور مولفان و اساتید بزرگ ریاضی از جمله دکتر بابلیان، دکتر گویا، دکتر رجالی مطرح شد که بطور اجمال به آن اشاره می گردد.

1) قول مساعد مولفان در طراحی بهتر مطالب درسی و استاندارد کردن آن

2)توجه بیشتر به انجمن های ریاضی استانها

3) تلاش برای برگزاری دوره های ضمن خدمت توسط انجمن های علمی

در این گردهمایی نیز سرپرست وزارت آموزش و پرورش و معاون نیروی انسانی حضور داشتند و قول مساعد برای همکاری بیشتر با انجمن های علمی را مبذول داشتند.

در این گردهمایی اقایان عزیز غلامی و یوسف امیریان حضور داشتند.

 

حضور انجمن ریاضی کرمانشاه در اولین کنفرانس ریاضیات صنعتی

در تاریخ 7 خرداد ماه اولین کنفرانس ریاضیات صنعتی در تبریز برگزار شد. در این کنفرانس که با شرکت جمع کثیری از متخصصان علوم پایه و مهندسی حضور داشتند، انجمن ریاضی کرمانشاه نیز در کمیته اجرایی این همایش حضوری فعال داشت. آدرس این کنفرانس در در زیر موجود می باشد.

http://indmath.atoicc.com

 

 

مجمع سالانه اتحادیه انجمن های معلمان ریاضی ایران – خردادماه 93 شیراز


مجمع سالانه اتحادیه انجمن های معلمان ریاضی ایران در روز های دوشنبه وسه شنبه 5و6 خرداد ماه در تالار ملاصدرا باشگاه فرهنگیان شهر شیراز برگزار شد . جلسات روز 5 خرداد ماه جلسه راس ساعت 9 صبح آغاز شد .
 اولین سخنران آقای خلیل شکوریان دبیر کل اتحادیه انجمن های معلمان ایران بود ایشان با بیان خوش آمد گویی به مهمانان اهمیت تشکیل این همایش را بیان کرد و در ادامه هم سو شدن اعضای نمایندگان انجمن ها ی استانها را برای برگزاری سیزدهمین کنفرانس آموزش ریاضی شهر تهران بیان کرد. سپس اعلام برنامه نمودند.
دومین سخنران دکتر آذری مدیر کل آموزش و پرورش استان فارس بود. بخش اول صبحتهای ایشان مشکلات آموزش و پرورش ایران و استان فارس و معلمان ریاضی و دانش آموزان در درس ریاضی بود بخش دوم صبحت ها اهمیت تشکیل انجمن ها و کمک آنها به آموزش و پرورش برای بر طرف کردن مشکلات و به روز کردن معلمان و دانش تدریس ریاضی
 سومین سخنران دکتر احمد پارسیان نماینده انجمن آمار ایران بودند ایشان مقاله ای را مورد صول احتمال بیان کردند و چگونگی آموزش احتمال برای دانش اموزان را بیان کردند.
 چهارمین سخنران نمایندگان انجمن معلمان ریاضی شهر تهران بود آقایان اسحاق اسفندیار ریاست و میر شهرام صدر دبیر انجمن معلمان ریاضی تهران در مورد روند اجرای کنفرانس سیزدهم گزارش دادند این گزارش که به همراه تصویر برای نمایندگان نشان داده می شد. گزارش تصویری از ابتدا اجرای کنفرانس تشکیل ستاد برنامه ریزی و گزینش وانتخاب کمیته علمی و تشکیل جلسات کمیته علمی و بازدید از اماکن های کاندید برای اجرای کنفرانس و جلسات با مسولین را بیان کردند. سپس آقای انارکی از اصفهان چگونگی استفاده از نرم افزار جئوجبرا برای معلمان در کلاس درس را بیان کرد.
در نوبت دوم جلسات روز اول با سخنرانی آقای میر شهرام صدر دبیر انجمن معلمان ریاضی تهران و عضو شورای برنامه ریزی تالیف کتب درسی و مسئول کتاب هشتم (دوم متوسطه جدید )آغاز شد. ایشان که بعنوان نماینده دفتر تالیف کتب ریاضی صبحت می کرد گزارشی از نیروهای جدید دفتر تالیف در درس ریاضی و روند تالیف کتابهای4 و 8 را دادند . سپس جلسه پرسش و پاسخ برگزار شد، جلسات روز اول ساعت 4 تمام شد. سپس بازدید از اماکن تاریخی شهر شیراز برنامه عصر اجلاس بود نمایندگان استانها از ارگ کریم خان- حمام وبازار وکیل – آرامگاه حافظ وسعدی – بازدید کردند.
در این جلسه پس از اعلام برنامه توسط آقایان شکوریان و عبدی و گزارشی از اتحادیه ریاست جلسه به ریش سفیدان اتحادیه سپرده شد تا در مورد سه موضوع مجمع رای گیری کند با توجه به شرکت نمایندگان انجمن های 15 استان از 26 استان دارای انجمن معلمان ریاضی فعال در این مجمع رای گیری بر اساس اساسنامه امکان پذیر بود
 مصوبات 1- حذف نفر غایب شورای اجرایی در جلسات اتحادیه و جایگزین کردند عضو عدل وبدل به جای آن 2-تغیر مدت زمان شورای اجرایی اتحادیه از دو به سه سال 3- تشکیل یک شورای مرکزی برای نظارت بر کار انجمن ها و اتحادیه
 قسمت اخر مجمع اختصاص داشت به گزارش انجمن ها از کار ها خورد در زمان اختصاص داده شده به انجمن تهران آقای اسحاق اسفندیار ریاست انجمن تهران 3 موضوع را بیان کردند
 1-ارسال نامه ای به دفتر تالیف برای عضو حداقل یک نفر از اتحادیه انجمن های معلمان ریاضی ایران برای عضویت در شورای برنامه ریزي ریاضی دفتر تالیف و نظارت در تالیف همه ی کتب های ریاضی جدید تالیف
 2-پیشنهادی از طرف انجمن تهران به شورای برنامه ریزی سیزدهمن کنفرانس ریاضی ایران برای شرکت یک نفر نماینده از تمام انجمن های فعال در شورای اجرایی کنفرانس
 3-پیشنهاد به تمام انجمن های دارای سایت ووبلاگ :که انجمن های دیگر را در قسمت پیوند های مفید لینک کنند. این اجلاس ساعت 13 تمام شد. نمایندگان انجمن های شرکت کننده نمایندگان استانهای : 1-اردبیل 2- اصفهان 3- ایلام 4- تهران 5- شهر کرد 6- خراسان رضوی (مشهد) 7- خوزستان - 8- سمنان 9- فارس 10- قم 11- کرمانشاه 12- کردستان 13- کرمان 14-مازندران 15- مرکزی 16- هرمزگان 17 –یزد 18- شوراهای خانه ریاضیات 19- نماینده انجمن آمار تمام سرگروه های ابتدایی و متوسطه 1و2 تمام شهرستانهای استان فارس

در این جلسه آقای فتاحی به نمایندگی از کرمانشاه حضور داشتند.

 


 
 

 

 

 


2013 All right reaserved for anjoman riazi kermanshah